URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-gyakornok/98405 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nőj fel nálunk

HR gyakornokként

és lesd el a szakma minden fortélyát kollégáinktól!

Rólunk röviden ennyit érdemes tudnod:

Cégünk, a Viapan Group cégcsoport, dinamikusan növekszik a HR szolgáltatások területén, fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés. Gyakornoki programunkban célunk, hogy lehetőséget biztosítunk a leendő HR és kommunikációs szakembereknek a szakma alapjainak elsajátítására.

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • Folyamatban levő (felsőfokú, szakirányú) tanulmányodat folytatod,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs készséggel vagy megáldva,
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességed bármilyen helyzetben megállja a helyét,
  • Erős affinitást érzel a szakma iránt.

Ha megfelelsz a követelményeknek, a gyakorlat során a következő feladataid lesznek:

  • HR gyakornokként elsajátíthatod HR szoftverünk működését, így
  • Profi módon fogsz tudni álláshirdetési szöveget kreálni.
  • A bejövő telefonok fogadása és az érdeklődők tájékoztatása munkalehetőségeinkről is a te hatáskörödbe tartozik majd
  • Emellett fel kell kutatnod a projektekre a jelölteket az összes lehetséges adatbázisból és egyéb forrásból
  • Illetve be kell segítened a napi szintű szervezésbe, adminisztrációba és néha vannak random feladatok is

Amit a gyakorlat alatt biztosítani tudunk Neked:

  • Könnyen megközelíthető, belvárosi iroda
  • Korlátlan mennyiségű kávé
  • Munkán kívül is összetartó munkatársak
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Céges mobil és laptop

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezésed a hrgyakornokpecs@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk Tőled!

Pozíció:

HR gyakornok

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás