URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-manager/101009 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Megbízónk egy komlói telephellyel rendelkező multinacionális hátterű autóipari beszállító, amely 1990 óta foglalkozik elsősorban a gépjármű motorterében található hang-, hő- és zajszigetelő, rezgéscsillapító elemek, valamint autófelszerelési cikkek fejlesztésével, tervezésével és gyártásával.

Főbb termékeik közé motorburkoló elem, sárfogó, műszaki habelem, munkaszőnyeg, munkaszékek, játszótéri elemek, oldalcsík tartozik. Nem kisebb ügyélkörrel rendelkeznek, mint az Audi, BMW, Volvo, Daimler, Volkwagen.

A sikeres működés fenntartása érdekében keressük azt a stratégiai gondolkodású HR szakembert, aki megfelelően működteti az emberi erőforrás rendszerét a szervezetben.

HR vezető

Feladatok, amelyeket Ön vihet sikerre a szakértelme által:

  • A szervezet humán stratégiájának kialakítása, a munkaerő piac helyzetének folyamatos monitorozása mellett
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Munkaviszony létesítésével kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása a hatályos munkaügyi jogszabályok szerint
  • Munkaszerződések elkészítése, beléptetés munkaügyi feladatainak végrehajtása
  • A társaság képzési tervének kialakítása, a képzések szervezése, ellenőrzés adminisztrációja
  • Munkakör -, teljesítményértékelési és belső kommunikációs rendszer kialakítása, működtetése
  • Az egyes szakterületek vezetőinek szakmai támogatása a terület humánpolitikai kérdéseiben
  • Vállalati kultúra felmérés elvégzése, értékelése, akcióterv készítése
  • Vállalati bérpolitikai kialakítása, működtetése, béren kívüli juttatások rendszerének működtetése
  • A mindenkori üzleti tervben elfogadott szakmai program megvalósítsa, az elfogadott költségkeret felelősségteljes, optimális kihasználása mellett

A pozíciói betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Szakirányú felsőfokú képesítés (HR, közgazdász, jog)
  • Gyártó cégnél eltöltött minimum 3 éves szakirányú tapasztalat
  • Minimum középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • Naprakész ismeret a munkaerő – gazdálkodással kapcsolatos jogszabályváltozásokról
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Hatékony kommunikáció, tárgyalókészség, empatikus szemléletmód
  • Stratégiai gondolkodás, képesség a szükséges változások felismerésére, változások generálására és az elért eredmények fenntartására

Munkájáért az alábbi juttatások számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló, változásokat generáló és elősegítő, kreatív munkakör
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Piaci szintű, versenyképes bérezés (alapbér, cafeteria)
  • Éves szintű prémium (egyéni célfeladatok és cégteljesítés alapján)
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Komló

Várjuk szakmai pályázatát a következő e-mail címre: hrmanagerkomlo@dologido.hrszoftver.hu . Bármely felmerülő kérdés esetén pedig keresse kolléganőnket, Horváth Dórát a +36 20 501 2582-es telefonszámon.

Pozíció:

HR manager

Munkavégzés helye: Baranya megye / Komló
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás