URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-nyilvantartas-felelos/98460 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Vöröskő Kft.

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

HR nyilvántartás felelős

munkatársat keresünk veszprémi központunkba!

Feladatai:

  • a munkaidő nyilvántartáshoz kapcsolódó excel táblák kezelése a teljes értékesítési hálózatra vonatkozóan;
  • létszámnyilvántartások naprakész vezetése;
  • különféle munkaügyi kimutatások, statisztikák készítése.

Amit elvárunk:

  • kiváló excel tudás;
  • HR/munkaügy területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • minimum középfokú végzettség;
  • gyors, precíz, önálló munkavégzés;
  • terhelhetőség;
  • kiváló kommunikációs- és együttműködő készség.

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat

·         Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezni fényképes önéletrajzával tud az alábbi oldalon:

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás