URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-partner/100981 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HR partner

A leendő munkatárs feladatai:

•          A társasági folyamatok optimalizálására és a szervezet fejlesztésére irányuló projektekben való részvétel

•          A munkaügyet is érintő projektek szakmai támogatása

•          A HR folyamatok támogatása adott tagvállalat(ok)nál (teljesítményértékelés, személyzetfejlesztés, exit interjúk, képzési igények, stb.)

•          Kapcsolattartás a HR szervezet és a tagvállalat(ok) között (igények felmérése, fogadása, közvetítése a központi HR szervezet megfelelő területe felé, a tagvállalati igények kiszolgálása)

•          A tagvállalat(ok)nál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása

•          Kapcsolattartás a tagvállalati érdekképviseleti szervekkel

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

•          Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági, HR vagy munkaügyi)

•          Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat

•          Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)

•          Önállóság, pontosság, precizitás

•          Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

•          Rugalmasság, megbízhatóság

•          Együttműködési és konfliktuskezelő képesség

•          Eredmény-orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

•          Munkaügyi területen szerzett szakmai gyakorlat

•          NEXON humánügyviteli rendszer ismerete

Ajánlatunk:

•          Stabil háttér

•          Szakmai fejlődési lehetőség

•          Kellemes munkahelyi környezet

•          Béren kívüli juttatások

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.november 27.- ig.

Pozíció:

HR partner

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás