URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-projektvezeto/99101 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Saját csapatunkba keressük talpraesett, nyitott és rugalmas munkatársunkat. Remek közeg és változatos feladatok várnak leendő munkatársunkra HR szolgáltatási területen.

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel, munkavállalókkal és partnerekkel
  • Igények nyomon követése és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Az információk és belső folyamatok rendszerezett biztosítása
  • Kapcsolattartás a különböző hivatalokkal, szervezetekkel (pl. munkaügyi hivatal)
  • Csoportos tájékoztatók szervezése és megtartása
  • Ügyintézés folyamatosságának biztosítása

 Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság
  • Szervezési, kapcsolattartási tapasztalat
  • Proaktív, megoldásokat kereső hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Barátságos és támogató munkahelyi légkör
  • Munkaeszközök biztosítása (laptop, telefon)
  • Rendszeres továbbképzések, céges rendezvények
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Pozíció:

HR Projektvezető

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás