URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-szakerto/96921 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítás
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek koordinálása, szervezése (vállalati belső képzések, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában; HR pályázatok koordinálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása; Vállalati kultúra fejlesztése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Előny: nemzetk. termelő cégnél)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office; Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet, továbbképzési lehetőségek

Részletek

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali

Pozíció:

HR Szakértő

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás