URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-szakerto/99149 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítás
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek koordinálása, szervezése (vállalati belső képzések, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában; HR pályázatok koordinálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása; Vállalati kultúra fejlesztése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Előny: nemzetk. termelő cégnél)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office; Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Amit kínálunk

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet, továbbképzési lehetősége

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret német szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség

Pozíció:

HR Szakértő

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás