URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-vezeto/97682 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk tapasztalt HR vezető munkatársakat.
Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépkocsi, széles körű kafeteria juttatások, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések

Feladatok

  • A HR Osztály (7 fő) és a Vállalati Szakképző Tanműhely (2 fő) munkájának szakmai irányítása
  • Törvényi változások nyomonkövetése és adaptálása a különböző HR rendszerekre
  • Bérszámfejtéssel, havi zárással összefügő feladatok vezetői kontrollja, koordinálása
  • Személyügyi információs rendszer (HR szoftver) stabil működtetése
  • Kompetencia-elemzési rendszer kiépítése, működtetése
  • Képzési-fejlesztési stratégia, belső karriertervek
  • A HR rendszerek és tevékenységek irányítása, működtetése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség (HR szakirányú diploma)
  • Középszintű német vagy angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves HR területen szerzett és min. 2 éves vezetői szakmai tapasztalat
  • Alapos és naprakész munkajogi ismeretek; MS Office
  • Nyitott személyiség, határozott, magabiztos fellépés, önálló munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, magasfokú stressztűrő készség

Előnyök

  • Multinacionális termelő vállalati gyakorlat
  • Unit4 szoftver ismerete

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van!

További jelentkezési lehetőség nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR Manager
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
német szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / emberi erőforrás
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (szakértő)

Pozíció:

HR vezető*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás