URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-vezeto/98396 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Török tulajdonban lévő szélenergia ipar és egyéb megújuló energiaforrás előállítóknak beszállító partnercégünk kaposvári leányvállalata részére keresünk egy olyan HR szakembert, aki több éves tapasztalatával, dinamizmusával és újító-tanácsadói szemléletével támogatja az emberi erőforrások rendszerét a szervezetben.

HR vezető

Feladatok, amelyek során az Ön szakértelmére számítanak:

  • HR rendszerek tervezése, fejlesztése, amely magában foglalja az emberi erőforrás-tervek, politikák, akciók kidolgozását és ezek megvalósítását

  • Létszámtervek és felmerülő igények alapján a toborzási és kiválasztási feladatok ellátása

  • Rendszeres riportolás az anyacég HR Managerei részére

  • Munkaügyi kapcsolatok szabályozása és a munkaügyi folyamatok összehangolása az érvényes előírásokkal

  • A vállalati szervezet működésének elemzése és fejlesztési javaslatok kidolgozása, szoros együttműködésben a vezetőtársakkal

  • A munkaerő gazdálkodással kapcsolatos összes jogszabályváltozás figyelemmel kísérése és ennek megfelelően a szükséges intézkedések kezdeményezése

  • A humánpolitikai tevékenységekkel kapcsolatos belső szabályzatok elkészítése és aktualizálása, végrehajtásuk figyelemmel kísérése

  • Belső tanácsadóként a felső és középvezetés támogatása az emberi erőforrások menedzselésével kapcsolatos kérdésekben

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Szakirányú HR és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves HR területen szerzett tapasztalt

  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Naprakész ismeret a munkaerő gazdálkodással kapcsolatos jogszabályváltozásokról

  • Magas szintű MS Office ismeret

  • Hatékony kommunikácó, tárgyalókészség, empatikus szemléletmód

  • Stratégiai gondolkodás, képesség a szükséges változások felismerésére, változások generálására és az elért eredmények fenntartására

  • Utazási hajlandóság az Isztambulban található anyavállalathoz

Munkájáért az alábbi juttatásokra számíthat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Piaci szintű, versenyképes bérezés

  • Önálló, változásokat generáló és elősegítő, kreatív munkakör

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Kaposvár

Várjuk szakmai önéletrajzát a hrkaposvar@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Pozíció:

HR vezető

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás