URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/junior-toborzo/100766 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Junior toborzó

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Kiválasztási projektekben való aktív részvétel
  • Jelöltek felkutatása belső és külső adatbázisokból, a jelölt adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése
  • Direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media)
  • Előszűrés, telefonos kapcsolatfelvétel, a jelöltek értékelése
  • A feladatokhoz tartozó adminisztráció elkészítése
  • A toborzási folyamat menedzselése, aktív részvétel, annak adminisztratív támogatásában.
  • Nagy létszámú, fizikai, főként gyártási és termelési munkakörökre való toborzási folyamatok koordinálása.
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Munkakör-specifikus hirdetések feladása, kezelése.

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • HR vagy gazdasági végzettség előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, a cél meghatározása után képes legyen saját maga lebontani azt szükséges részfeladatokra, határidőkre, és ezeknek megfelelően önállóan ellátni a munkáját.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, telefonos és személyes kapcsolatfelvétel során egyaránt
  • Kreatív, céltudatos, kitartó, proaktív személyiség
  • Nyitott, emberek iránt érdeklődő, empatikus személyiség
  • Együttműködő és rugalmas hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Bővebb információ: +36203830252

Küldd el önéletrajzodat a 04495@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha email-t küldesz, a tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: Toborzó!

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás