URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/munkaeropiaci-szakmai-projektvezeto/97704 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

A Viapan Group Magyarország egyik meghatározó

Humán Erőforrás szolgáltatója

Munkaerőpiaci Szakmai Projektvezetőt

keres

Munkakör célja:

Az Együtt a munkavállalásért Bács-Kiskun megyében projekt szakmai

megvalósításának irányítása, koordinálása, a feladatmegvalósítás szervezése

Feladatok:

·         A szakmai szervezet kialakítása, a szakértők kiválasztása, felkészítése

·         A megyei kormányhivatallal és a járási hivatalokkal együttműködés kialakítása és fenntartása a teljes projektidőszak alatt

·         A toborzási és elhelyezési tevékenység szervezése, koordinálása

·         Az indikátorok, szakmai mutatók megvalósulásának nyomon követése, projekt jelentések, szakmai beszámolók készítése

·         Kapcsolattartás és együttműködés az érintett szervezeti egységekkel, tulajdonossal, irányító hatóságokkal, kormányzati szereplőkkel és konzorciumi partnerekkel

Elvárások:

·         A 30/2000. (IX.15) GM rendelet szerinti főiskolai-, vagy egyetemi humán végzettség (befejezett) – elsősorban szociális, jogi, személyügyi, HR, munkavállalási tanácsadói területen;

·         Legalább 3 éves - igazolható – munkaerőpiaci szolgáltatásnyújtási, ill. szolgáltatás szervezési tapasztalat;

·         EU projektek megvalósításához kapcsolódó szakrendszerek ismerete

·         Kiváló kapacitástervezési, stratégia alkotási készségek,

·         Tapasztalat 20-30 fős csoportok irányításában

·         Jó kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készség;

·         Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

·         Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

·         Jogosítvány, saját személygépkocsi

·         Magas fokú mobilitási hajlandóság

 Előny:

·         Munkaerőpiaci/rehabilitációs szolgáltatás nyújtására irányuló projekt megvalósításában szerzett tapasztalat

·         Közigazgatásban szerzett tapasztalat

 Személyiségbeli elvárások:

·         Terhelhetőség, kiváló stressz tűrő képesség

·         Együttműködő képesség

·         Minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság),

·         Figyelem a feladatok határidőben történő végrehajtására

·         Megbízhatóság

·         Problémamegoldó képesség, kezdeményező készség

·         Határozott, magabiztos fellépés

·         Pontos, önálló, gyors és precíz munkavégzés

·         Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

·         Projektmenedzsment és dokumentációs készség

·         Újításokra nyitott, kreatív személyiség

 Amit kínálunk:

·         Jól felszerelt, modern, igényes irodai környezet

·         Versenyképes fizetés és juttatási rendszer

·         Belső képzéseken, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

·         Szakmai tapasztalat bővítése

·         Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés

 Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a  04312@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, a pozíció nevének megjelölésével!

Pozíció:

Munkaerőpiaci szakmai projektvezető

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Humán erőforrás