URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/munkaeropiaci-tanacsado-kecskemet/98540 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Viapan Group Magyarország egyik meghatározó Humán Erőforrás szolgáltatója Munkaerőpiaci Tanácsadót keres!

Az állással kapcsolatos feladatok

  • Tájékoztatás adása álláskereső fiataloknak, alkalmazásban állóknak jogaikról és kötelezettségeiről
  • A munkaügyi kirendeltség vagy a humánerőforrás- szervezet szolgáltatásairól, működéséről, munkajogi lehetőségekről
  • Információt nyújt az állás-, továbbtanulási- és képzési lehetőségekről
  • Állásajánlatok közvetítése, alkalmazottak keresése munkáltatói megbízás alapján

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma humán vagy szociális területen (pedagógus, pályaorientációs tanár, andragógus, felsőfokú mentálhigiénés szakember, pszichológus, szociális, menedzser, szociális szervező, gyógypedagógus, jogász)
  • Szociális vagy segítő területen szerzett 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Előny, de nem elvárás, munkaerőpiaci projektekben, programokban való részvétel és tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerő, kreatív, kezdeményező személyiség
  • Empatikus, ügyfélorientált hozzáállás
  • Csapatmunkát kedvelő, ugyanakkor önálló, felelős munkavégzésre képes személyiség

Amit kínálunk

  • Jól felszerelt irodai környezet
  • Versenyképes, korrekt fizetés
  • Három éves, határozott idejű munkaszerződés
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Belső képzéseken való részvételi lehetőség
  • Szakmai tapasztalat bővítése
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Illetve az alábbi járási székhelyi településekről is várjuk az érdeklődők jelentkezését:

Kunszentmiklós, Tiszakécske, Kalocsa, Kiskunhalas, Kiskunmajsa, Baja, Bácsalmás, Jánoshalma, Kiskőrös, Kiskunfélegyháza.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a 04311@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, a pozíció nevének megjelölésével!

Pozíció:

Munkaerőpiaci tanácsadó (Kecskemét)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás