URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/munkaugyi-koordinator/105133 Elrejtés

Töltés...
Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.

A Prysmian a világ vezető kábelgyártója, mely világszerte 112 gyárral, 29.000 munkavállalóval a gazdasági élet egyik vezető szereplője. Magyarországon két gyáregység van, melyekben több mint 600 főt foglalkoztatunk. Elismerjük és megbecsüljük kollégáink szaktudását és támogatjuk szakmai előmenetelüket. Törekszünk a munka és magánélet közötti egyensúly fenntartására. Csatlakozzon csapatunkhoz, hogy részese legyen közös sikereinknek!

PRYSMIAN Magyar Kábelművek balassagyarmati gyáregységejelentkezőket keres az alábbi feladatkörbe:

Munkaügyi koordinátor

Feladatok

·     Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése, feladása

·     Munkatársak beléptetése és kiléptetése és adatszolgáltatás a bérszámfejtési szolgáltató felé

·     Adatszolgáltatás a munkaerő kölcsönző és szolgáltató cég felé

·     Letiltások, levonások feladása, rögzítése

·     Nyilatkozatok kezelése, feladása

·     Munkaügyi asszisztensek munkájának koordinálása

Elvárások

·      Szakirányú középfokú végzettség

·      magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek, (Excel)

·      önálló problémamegoldó képesség

·      precizitás

·      pénzügyi / számviteli ismeretek

·      Nexon vagy egyéb bérszámfejtési rendszer ismerete

Amit kínálunk

·     Stabil jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer

·     Munkaidő: rugalmas

·     Munkavégzés: Balassagyarmat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a job.hu@prysmiangroup.com e-mail címen.

Munkavégzés helye: Nógrád megye / Balassagyarmat
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás