URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/onsite-hr-manager/99051 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Onsite HR Manager

Országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég.

Saját csapatunkat bővítve új munkatársat keresünk nagykanizsai vállalathoz!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

- Toborzás-kiválasztás lebonyolítása, változatos munkakörökbe

- Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése,

-  Toborzási igény mennyiségi és minőségi teljesítése,

- Toborzási csatornák, eszközök kiválasztása

- Adminisztráció és információ feltöltése, kezelése saját illetve helyi jelölt-adatbázisokban

- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen

- Professzionális kapcsolattartás az ügyféllel, jelöltekkel és szakmai vezetőkkel

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

- Talpraesettség, dinamikus személyiség, nagyfokú önállóság

- Biztos számítástechnikai ismeretek (Word,Excel,Power Point )

- Tapasztalat HR területen

- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,

Előny:

- Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy)

- Alapos munkaügyi ismeretek

- Termelői oldalon megszerzett HR- és/ vagy szolgáltató oldalon munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Mobiltelefon, laptop,

- Fiatalos, lendületes csapat,

- Komplex és felelősségteljes feladatkör

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Bővebb információ: +36203830252

Küldd el önéletrajzodat a herman.renata@dologido.hu e-mail címre, vagy add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha email-t küldesz, a tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: On-site HR Manager!

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás