URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/projektmunkatars/99092 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A következő feladatokat kell majd megoldanod Projektmunkatársként:

Megváltozott munkaképességű, dolgozni akaró emberek segítésében, foglalkozási rehabilitációjuk támogatásában számítunk a munkádra. Ennek keretében ügyfelek fogadása, helyzetfeltáró interjúkat kell készítened. Az ügyfelek képzettségének, végzettségének pedig megfelelő szolgáltatásokat kell biztosítanod, továbbá az ügyfelek egyéni adottságaihoz és a térségi munkaerő-piaci lehetőségekhez igazodó támogatások ajánlásában kell résztvenned.

Összefoglalva elmondható, hogy a megváltozott munkaképességű munkavállalók munkához segítésében számítunk Rád!

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Éves szinten 200.000 Ft cafeteria

  • A bérigény meghatározása közös megegyezés alapján

Akkor várjuk a jelentkezésed, ha...

  • Befejezett humán területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Értesz a word és excelhez (Olyan szinten, hogy nem teljesen új számodra, és könnyedén eligazodsz, ha adminisztratív feladatokkal is ellátnak)

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Egyéb információ, ami még fontos lehet számodra:

  • Nagyon örülünk és előny, ha megváltozott munkaképességűek segítésével kapcsolatos tapasztalatod vagy Európai Uniós projektekkel kapcsolatos tapasztalatod van, vagy B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Jelentkezni és bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
06-20/323-1364vagy
zsok.gyorgy@dologido.hu

Pozíció:

Projektmunkatárs

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás