URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/reszmunkaidos-hr-asszisztens/96919 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal saját csapatunkba keresünk toborzási munkatársat.

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok levezénylése,
  • Be és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Elszámolás elkészítése, bérszámfejtésre átadása,
  • Teljeskörű adminisztrációs feladatok (elszámolás,ki és beléptetés),
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.

Feladatokra betanítjuk az új kollégát.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Pályakezdő
  • Jogosítvány megléte
  • HR gyakornoki tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van!

További jelentkezési és információ szerzési lehetőség a 0670/452-9087 és 06/70452-3196 telefonszámokon vagy pregun.timea@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR asszisztens
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Érettségi
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Részmunkaidős HR asszisztens*

Munkavégzés helye: Heves megye / Hatvan
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Humán erőforrás