URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/senior-hr-recruiter/99056 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MSK Hungary Bt.

A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő  MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most  új   lehetőség nyílik az alábbi pozícióban:

Senior HR Recruiter

Feladatai:

  • A toborzási folyamat felelősségteljes irányítása, a cég valamennyi területén fellelhető üres pozíciók betöltésére
  • Álláshirdetések megfogalmazása és megjelentetése a legújabb eszközök segítségével
  • A jelöltek aktív támogatása a teljes kiválasztási folyamat során, az első kapcsolatfelvételtől a szerződés aláírásáig
  • Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a cégvezetéssel és a HR menedzserrel
  • Aktív részvétel a toborzási felületek és módszerek fejlesztésében
  • Projektek és feladatok gyakorlatba ültetése az Employer Branding, Talent Relationship Management és az állásbörzék területén

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség gazdasági vagy HR területen.
  • 3-5 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat egy termelő cégnél.
  • Hatályos munkaügyi jogszabályok és sztenderdek ismerete.
  • Kiváló kommunikátor, prezentáló és szervező.
  • Proaktív és rugalmas csapatjátékos.
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal (egészséges étkezés, sport és pihenés) és utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Várjuk jelentkezését!                                          Telefon: +36 42 511 130

                                                                              E-mail: hr@msk.hu

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyírbátor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: +36-42-511-130
Kategória: Humán erőforrás