URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/toborzasi-asszisztens/99038 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Toborzási asszisztens kollégánkat keressük Budapesti irodánkba, aki telefonon és a különböző online platformok galaxisában találja meg számunkra a munkavállalókat a targoncástól és a hegesztőtől a gépkezelő operátorig.

Ha érdekel a HR világa és lelkesedéseddel képes lennél bárkit meggyőzni arról, hogy neki bizony élete következő dobása a töklámpás hajtogató pozíció lesz, akkor egy igazán lelkes és mosolygós közösség, a budapesti csapatunk tagja lehetsz.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Tájékoztatni fogod a jelentkezőket minden platformon - ahol érnek, ott lépnek kapcsolatba velünk az emberek: telefonon, e-mailen, Facebookon, gondolatátvitellel…
  • Elkészíted és karban tartod a hirdetéseket a különböző csatornákon – nem csak a munkavállalók nyitnak felénk, mi is keressük őket minden létező csatornán.
  • Kapcsolatot tartasz a jelentkezőkkel és kezeled a jelentkezésüket az adatbázisunkban - mi nem az a hely vagyunk, ahonnan az érdeklődők jelentkezés után semmilyen választ nem kapnak.
  • Részt veszel a toborzási folyamat megtervezésében és a közös ötletelésben. Csapatban dolgozunk, mindenkit meghallgatunk, hiszen talán pont a tiéd lesz az, ami szárnyakat ad a projektnek.
  • Kreatív és ötletes hirdetési szövegeket fogsz írni, amiket az adott social media vagy egyéb felület igényeihez igazítasz.

Mit várunk tőled?

  • Töretlen lelkesedést és motivációt, amit nem veszítesz el apróbb nehézségek esetén sem.
  • Barátságos hang és végtelen türelem, amivel a munkavállalóink ügyes bajos kérdéseire válaszolsz.
  • Mosolygós, tettrekész hozzáállást, amivel azt keresed, hol segíthetsz.
  • Akarj tanulni, fejlődni és előrelépni, mert rengeteg lehetőség vár nálunk.
  • A precíz és igényes munkavégzésed nagyon fontos lesz, hogy rendet vágj az adatbázisok és táblázatok között.
  • Nagyon örülünk ha van call centeres tapasztalatod, de ha nincs, annyi baj legyen. :)

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetést
  • Céges telefont
  • Tréningekkel, képzésekkel és fejlődési lehetőséggel segítjük a szakmai fejlődésed.
  • Egy barátságos, támogató csapatot, ahol a nevetés a titkos fegyverünk.
  • Céges rendezvények (#bulika jeligére), és annyi kávé, amennyit csak meg bírsz inni!

Pozíció:

Toborzási asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás