URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/toborzasi-specialista/98984 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Ha szeretnél TE is egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

TOBORZÁSI SPECIALISTÁNAK!

Feladataid:

  • Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban,
  • Lehetséges új toborzási csatornák felkutatása,
  • Álláshirdetések szerkesztése, Megjelentetése,
  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a pályázókkal,
  • Pályázatok előszűrése, interjúk levezetése
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása,
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésébenvaló aktív részvétel,
  •  Statisztikák, kimutatások, excel táblázatok vezetése,
  •  Külső helyszíneken történő toborzás.

Elvárások:

  •           Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  •           MS Offoce programok magabiztos használata,
  •           Kiváló kommunikációs készség,
  •           Proaktivitás,
  •           B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság,
  •           Minimum középfokú végzettség.

Munkavégzés helye: Veszprém vagy Budapest

Ha lelkes vagy, hogy megtaláld és felvedd a legjobb jelölteket, téged várunk!

Önéletrajzodat az alábbi linken keresztül juttathatod el hozzánk:

Pozíció:

TOBORZÁSI SPECIALISTA

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás