URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/toborzo-asszisztens/98404 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Lételemed a pezsgés, a kommunikáció és a jövés-menés? Ha igen, akkor pezsegj nálunk! Rólunk röviden annyit, hogy hogy Magyarország meghatározó HR szolgáltatója vagyunk, az ország több pontján rendelkezünk kirendeltségekkel, ahol mintegy 200 kollégánk dolgozik összesen. A folyton növekvő projekteknek köszönhetően felvételt hirdetünk a következő pozícióba:

Toborzó asszisztens (Pécs)

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • a fő feladatod asszisztensként a telefonálás lesz. A bejövő jelentkezőket kell feldolgoznod nagy létszámban
  • emellett fel kell kutatnod a projektekre a jelölteket az összes lehetséges adatbázisból és egyéb forrásokból
  • illetve be kell segítened a napi szintű szervezésbe, adminisztrációba és néha vannak random feladatok is.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • legyél 25 év alatti, OKJ végzettséggel
  • vagy rendelkezz hallgatói jogviszonnyal (akkor lehetsz 25 év feletti is.. )
  • pörgős, határozott és céltudatos vagy
  • magas szinten kommunikálsz emberekkel, és képes vagy egész nap velük beszélgetni
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, a saját autóra pedig előnyként tekintünk

Amit kínálunk:

  • modern munkahely jó megközelítéssel
  • céges telefon, laptop
  • támogató, segítő kollégák és vezetés

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezésed a toborzoassz@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk Tőled!

Pozíció:

Toborzó asszisztens

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás