URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/altalanos-informatikus-rendszergazda/104186 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Kis és középvállalatoknak teljes körű rendszergazdai és rendszerkarbantartás szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁLTALÁNOS INFORMATIKUS / RENDSZERGAZDA

Az álláshoz tartozó elvárások:
Microsoft Windows kliens operációs rendszerek teljes körű és szintű ismerete (Windows 7, 8, 10)
Microsoft Office 2010, 2013, 2016 felhasználói programok magabiztos ismerete
Domaines környezet ismerete
Naprakész hardver ismeretek
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodásmód
Hasonló területen üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat Microsoft környezetben
B kategóriás gyakorlattal rendelkező jogosítvány
Saját gépkocsi használat (térítve)
Angol nyelv - társalgási szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Microsoft Windows Server 2012, 2016 üzemeltetői tapasztalat
Microsoft Exchange Server 2013, 2016 üzemeltetői tapasztalat
Linux alapfokú ismerete (Apache, MySQL, Postfix)

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfeleink Windows rendszereinek a napi szintű üzemeltetése helyszínen, telefonon és online
Új és meglévő ügyfeleinknél az előre megtervezett projektek, telepítések kivitelezése, illetve hálózatépítésekben való részvétel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség, egyéni oktatások
Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
Változatos szakmai projektek

Munkavégzés helye:
Budapest és vonzáskörzete (Partnereknél)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp710@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció