URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/cad-cam-programozo/98931 Elrejtés

Töltés...
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt.

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

25 éves autóipari múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő,

harmadik üzemcsarnokát beindító – egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó – QP Zrt. kormányzati támogatás elnyerésével,

120 új munkahely létrehozásával erősíti autóipari versenyképességét.

CAD-CAM programozó

Főbb feladatok:

  • Egyedi CAD/CAM tervezési feladatok
  • NC programok írása
  • Műszaki számítások elvégzése
  • Szükséges terv és gyártási dokumentáció elkészítése
  • Gyártás nyomon követése és támogatása

Elvárások:

  • CAD/CAM informatikus végzettség, vagy több éves CAD/CAM programozói tapasztalat
  • Forgácsolási tapasztalat
  • NC programok elkészítése (TopSolid)
  • Önálló munkavégző képesség
  • Felhasználói szintű PC-ismeretek

Előny:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése (karrier lehetőség)
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu  email címre. Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció