URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/informatika-tanar/104968 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INFORMATIKA TANÁR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Oktatásban szerzett tapasztalat
Programnyelvek ismerete:
Web tanfolyamok: Html5, CSS3, PHP, Javascript, Ajax
Programozó tanfolyamok: Java, C++, C#, PHP, Python

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú informatikai vagy tanári végzettség.
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
Motiváció szakmai fejlődés megszerzése iránt.

Főbb feladatok, munkák:
4-12 fős csoportok oktatása, előre megírt tematikájú tananyag leadása.

Munkavégzés helye:
Budapest V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w140@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció