URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/junior-linux-rendszergazda/92440 Elrejtés

Töltés...
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk munkatársat keres ‘JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA’ munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • részvétel az új rendszerek kialakításában
  • napi ügyeleti teendők ellátása három műszakos munkarendben, Szegeden

Téged keresünk amennyiben:

  • rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian)
  • ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl)
  • láttál már TCP/IP hálózatot
  • nem okoz gondot az angol dokumentáció
  • ha az önállóan elvégzett munkában szerzett tapasztalataid át tudod adni, jó kommunikációs képességednek köszönhetően
  • tudásvágyad csillapíthatatlan

Örülünk ha:

  • angol nyelvtudásodat szóban is tudod használni
  • már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • üzemeltettél már Java alkalmazást
  • nem áll messze tőled a PostgreSQL és MySQL
  • magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing)
  • van tapasztalatod a következőkkel: XenServer, Nagios, Zabbix, Postfix, Apache
  • rendelkezel Start-kártyával

Amit ajánlunk:

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és kísérőlevél formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció