URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/rendszergazda/95799 Elrejtés

Töltés...
Workline partner

A hazai magán-egészségügyi piac egyik meghatározó szereplője budapesti irodájába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Rendszergazda

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Informatikai infrastruktúra telepítése, karbantartása, üzemeltetése
  • Fizikai és virtualizált szerverek működésének biztosítása
  • Számítógépek és perifériáik hardveres szerelése, karbantartási és javítási munkáinak elvégzése
  • Webes kiszolgálói rendszert üzemeltetni
  • Eszközpark működtetése
  • Mentések, jogosultságok kezelése
  • A felhasználók távoli és személyes támogatása
  • Hálózatok, munkaállomások felügyelete
  • IT partnerekkel való kapcsolattartás
  • Dokumentációk készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Magas szintű hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Jó problémamegoldó és elemzőkészség
  • Precíz adminisztrációs és dokumentációs készség
  • Csapatmunka iránti nyitottság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős állás
  • Iskolai tanulmányok mellett végezhető munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Segítőkész, fiatal munkatársi gárda
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Motivációs levelét és fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva küldheti el.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció