URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/rendszermernok/101598 Elrejtés

Töltés...
LAN Számítástechnikai Szolgáltató Kft.

RENDSZERMÉRNÖK POZÍCIÓ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapesti, XV. kerületi, 27 éves számítástechnikai Kft Rendszerintegrációs Divíziójába keres hálózati rendszermérnök munkatársat.

A feladatok közé tartozik:

·         Hálózatok és rendszertervek elkészítése önállóan és csapatban,

·         árajánlatok készítése, az ügyféligények személyes felmérése,

·         rendszerek helyszíni üzembe helyezése, konfigurálása,

·         folyamatos üzemeltetési feladatok ellátása

(havi egy hét 7/24 ügyleti készenléttel HelpDesk szolgáltatásainkhoz).

Elvárásaink:

·         IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség

·         CISCO CCNA minősítés (hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki  eszközök, Cloud Web Security szolgáltatások ismerete és CXFA vizsga megléte előnyt jelent)

·         Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk!

·         A munkavégzéshez szükséges angol nyelven ÉRTHETŐEN kommunikálni, szakmai anyagokat olvasni, MEGÉRTENI, vizsgákat letenni.

·         Örömmel vennénk magabiztos és pár éves balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlatot is

Előnyt jelent még:

·         Precízen elkészített rendszertervek, ajánlatok, működőképes hálózatok.

·         Ügyféligényeknek megfelelően üzembe helyezett és konfigurált rendszerek.

·         A szerződésben elfogadott határidőre vagy az előtt kivitelezett hibaelhárítások.

Olyan személy jelentkezését várjuk,

·         aki szorgalmas,

·         szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,

·         nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,

·         képes türelmesen kezelni a vevők néha furcsa igényeit is

·         és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

Nálunk nincs idő unatkozásra, minden nap van valami sürgős, komplikált és azonnal elvégzendő feladat … sokszor a kávéd is ki fog hűlni…

Ha a multik környezetére, napi 15 órás munkanapra, infarktusra, bár persze multi-fizetésre vágysz, akkor ne ide jelentkezz; ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk eredményközpontú önéletrajzodat magyar és angol nyelven a cv@lan.hu email címre!

Pozíció:

RENDSZERMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki