URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/sap-plm-es-dokumentacio-fejleszto/102347 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnercégünk Pécs egyik meghatározó multinacionális vállalat, amely 1400 magasan képzett dolgozójával kiterjedt szolgáltatásokat nyújt főként a berendezés – és gépgyártás területén. A megnövekedett projekteknek köszönhetően új munkatársat szeretnének köszönteni a következő pozícióban:

SAP PLM és dokumentáció fejlesztő

Feladatok, amelynél az Ön szakértelmére számítanak:

  • A meglévő ABAP programok kiterjesztése és hibajavítása
  • ABAP programok fejlesztése
  • Megoldási javaslatok kidolgozása a műszaki vevői igényekhez
  • Testreszabás SAP PLM környezetben
  • A munkafolyamat
  • ok továbbfejlesztése (főként az SAP PLM környezeten)
  • Munka ellenőrzés
  • 1st level jegyfeldolgozás, beleértve hibaelemzést és a korrekciót
  • Meglévő programok (SAP és nem SAP) kiterjesztése és hibajavítása
  • Új programok fejlesztése
  • Központi folyamatvezérlés és dokumentumkezelés az SAP-ban a Framemaker, Isodraw, PartsPublisher alkalmazások integrálásával
  • A felsorolt alkalmazások és fejlesztési környezetek ismerete: FrameMaker, IsoDraw, CorelDraw, Metamorphosis, Parts Publisher, ABAP, Autolt, Visual Basic, Java, Ghost, Final Mesh, SharePoint

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Érdeklődés olyan új technológiák iránt, mint SAP Fiori SAP UI5, HTML5, Metamorphosis Autolt, Visual Basic, Java, Ghost
  • ABAP és az ABAP OO fejlesztési tapasztalat
  • SAP modul PLM, Framemaker, IsoDraw, Parts Publisher ismeret
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Az angol nyelvtudás előny
  • Csapatjátékos attitűd egy nemzetközi IT szervezetben
  • Sikeresen elvégzett tanulmányok gazdaság informatikai vagy hasonló területen

Amit munkájáért cserébe magáénak tudhat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, folyamatosan növekvő vállalati háttér
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, kérem, hogy küldje el szakmai pályázatát a következő e-mail címre: 04918@dologido.hrszoftver.hu

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció