URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/senior-jee-fejleszto/100461 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Integrált szoftverrendszerek, elsősorban internetes pénzügyi portálok, webes alkalmazások és speciális instant termékek tervezésével, implementációjával és üzemeltetésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR JEE FEJLESZTŐ

Elvárások:
Legalább 5 év JEE fejlesztési tapasztalat
Valamely webes java keretrendszer alapos ismerete (Spring, Struts, JSF)
Adatbázis fejlesztési és tervezési tapasztalat (SQL, JDBC, JPA, Hibernate)
Alapos EJB ismeretek
Önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent:
REST, SOAP, JMS fejlesztési tapasztalat
JS keretrendszer ismerete (JQuery, Angular)
Android, iOS fejlesztési tapasztalat
Vezető fejlesztői tapasztalatok

Feladatok:
Meglévő és új integrált java alapú webes alkalmazások fejlesztése, karbantartása.

Amit kínálunk:
Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
Ügyfél közeli projektek
Kellemes, családias munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Kert, csocsó, flipper

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: w38@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció