URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/szervizes/100426 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
L&D Team Kft.

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedés keresi új munkatársát SZERVIZES pozícióba.

Feladatok:

  • asztali számítógépek, és laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
  • asztali számítógépek, és laptopok szoftveres és hardveres javítása
  • ügyfelek személyes kiszolgálása
  • partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • számítástechnikai eszközök beszerzése és kiszállítása

Elvárások:

  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek
  • türelmes és segítőkész hozzáállás
  • precíz munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kényelmes, kulturált, barátságos munkakörnyezet
  • jó hangulat
  • jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küld el pályázati anyagodat nettó fizetési igénnyel és a pozíció megjelölésével az info@landcomputer.hu címre

Pozíció:

SZERVIZES

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki