URL: http://workline.hu/allasok/informatika-telekommunikacio/termektamogato/94481 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Cégünk dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat keres ‘Terméktámogató’ munkakörbe.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer megismerése
  • telefonon és egyéb kommunikációs csatornán keresztül történő ügyfél megkeresések kezelése
  • termékkel kapcsolatos teljes körű tájékoztatás írásban, telefonon vagy online módon
  • felmerülő ügyfél problémák hatékony kezelése, megoldása
  • termékfrissítések koordinálása
  • felhasználói kézikönyvek naprakész nyilvántartása és kezelése

Téged keresünk, amennyiben:

  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • szóban és írásban is magabiztosan használod az angol nyelvet
  • jó problémamegoldó képesség jellemez
  • ügyfélközpontú a hozzáállásod (kedves, türelmes, emberszerető)
  • megbízható számítógépes és online alkalmazásokkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel
  • haladó szinten ismered az irodai szoftvereket

Örülünk, ha:

  • rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • jártas vagy ügyviteli szoftverek kezelésében

Amit ajánlunk:

  • munkavállalói státusz
  • változatos, kreativitást igénylő feladatok
  • kiváló munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások

A munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a job@ikron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

Terméktámogató

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: IT / Telekommunikáció