URL: http://workline.hu/allasok/jog-kozigazgatas/jogi-asszisztens-referencia-szam-ref2409/96890 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Jogi asszisztens

Az alábbi Feladatok várnak rád:

  • szerződések, szerződésmódosítások előkészítése, iktatása, nyilvántartása
  • jogi iroda részére beérkezett levelek nyilvántartása
  • határidős ügyek nyilvántartása
  • kompenzáló levelek aláírásának, havi zárásának ellenőrzése
  • napi szintű kapcsolattartás a cég jogászával

Az alábbi ELVÁRÁSOKnak kell megfelelned:

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete és gördülékeny használata
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • gépírás tudás
  • önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség, megbízhatóság, nagyfokú precizitás, terhelhetőség, együttműködési képesség, igényes munkavégzés
  • előny: jogi asszisztens végzettség vagy releváns munkatapasztalat

Amit kinálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • útiköltség térítés
  • céges használati eszközök

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém környéke

Kell ennél több? Ha nem, akkor jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk ide: herman.renata@dologido.hu

Pozíció:

Jogi asszisztens (Referencia szám: REF2409)

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Jog / Közigazgatás