URL: http://workline.hu/allasok/jog-kozigazgatas/jogi-eloado-jogtanacsos/97993 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Jogi előadó/jogtanácsos

A leendő munkatárs feladatai:

  • Működésre vonatkozó előírások készítése, áttekintése, aktualizálása és betartásuk ellenőrzése
  • Ingatlan adás- vételi, telekalakítási szerződések bonyolítása
  • Jogszabály-értelmezési kérdésekben állásfoglalás nyújtása a vezetés és az egyes szervezeti egységek részére
  • Peres és peren kívüli eljárások előkészítése, lefolytatása során a Miskolc Holding érdekeinek érvényesítése
  • Közreműködés a Miskolc Holding szerződéseinek előkészítésében, megkötésében, a szerződésekből származó igények érvényesítésében, valamint egyéb megállapodások előkészítésében

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • Állam és jogtudományi egyetemi diploma
  • Legalább 3 év szakterületen szerzett tapasztalat, jogtanácsos esetében 5 év
  • Jogi angol szaknyelv ismerte előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és tárgyaló készség
  • Hatékony problémakezelés
  • Önálló döntési képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 3-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Jog / Közigazgatás