URL: http://workline.hu/allasok/jog-kozigazgatas/szemelyszallitas-gazdasagi-fomunkatars/96992 Elrejtés

Töltés...
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.

Zrt. keres pécsi munkavégzéssel munkatársat.

Munkakör: személyszállítás-gazdasági főmunkatárs

Feladatok:

  • Közreműködni a társaság üzleti tervének - személyszállítási tevékenységre vonatkozó – elkészítésében. A végrehajtás folyamatos ellenőrzése, a teljesítés értékelése.
  • Előkészíteni a közszolgáltatási szerződésekkel kapcsolatos adatszolgáltatást, elemzést készíteni a közszolgáltatásra vonatkozó jogszabályok előírásainak megfelelően.
  • Közreműködni a bevételek szabályzatokban foglalt elszámoltatásában, az elővételi menetjegyeladás és hitelezett utazási ügyek intézésében.
  • A személyszállítási tevékenység elemzéséhez adatok, elemző-előkészítő anyagok összeállítása, adatszolgáltatási feladatok ellátása.
  • Közreműködni a személyszállítás területén sorra kerülő informatikai fejlesztések kialakításában, azok bevezetésében.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • közgazdász vagy gazdasági szakokleveles mérnök végzettség,
  • kiváló prezentációs készség szóban és írásban,
  • kommunikatív és csapatorientált személyiség,
  • az MS Office (különös tekintettel az Excel) magas szintű kezelése,
  • önálló munkavégzés,
  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • Kollektív Szerződés szerinti javadalmazás és juttatások,
  • szakmai és nyelvi képzések.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és legfeljebb egy oldalas motivációs levéllel a szemelyszallitas@ddkk.hu címre várjuk február 20-ig.

Pozíció:

Személyszállítás-gazdasági főmunkatárs

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Jog / Közigazgatás
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling