URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/adougyi-eloado/98365 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ivóvíz ellátással és szennyvízkezeléssel foglalkozó soproni cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ADÓÜGYI ELŐADÓ

Elvárások:
Mérlegképes könyvelői képesítés
Adóügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
Naprakész adóügyi ismeretek
Erkölcsi bizonyítvány (alkalmazás esetén)

Előnyt jelent:
Adótanácsadói vagy adószakértői végzettség
Integrált vállalatirányítási rendszer (pl: SAP) ismerete

Feladatok:
Havi, negyedéves és éves adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beküldése, adónyilvántartások folyamatos vezetése
Adóhatósággal és helyi önkormányzatokkal való kapcsolattartás

Munkavégzés helye:
Sopron

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor57@worklife.hu

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Sopron
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling