URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/belso-ellenor/96880 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Belső ellenőr

A leendő munkatárs feladatai:
- Belső ellenőrzések lefolytatása a Belső Ellenőrzési szabályzatban és a Belső Ellenőrzési Kézikönyvben foglaltak alapján
- A belső kontrollrendszer működésének, jogszabályoknak, belső szabályzatoknak, utasításoknak való megfelelés vizsgálata, elemzése és értékelése. A belső kontrollrendszerek fejlesztése érdekében javaslatok megtétele
- A vizsgált folyamatokkal kapcsolatosan megállapítások, következtetések, javaslatok megfogalmazása
- A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyilvántartása, nyomon követése
- Éves belsőellenőrzési terv összeállításában közreműködés

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
- Felsőfokú végzettség (jogi, gazdasági, műszaki)
- 2 év releváns szakmai területen szerzett tapasztalat
- Hatályos törvények/jogszabályok ismerete
- Microsoft Office programok magas szintű ismerete
- Pénzügyi, gazdasági szemlélet
- Precizitás
- Határozottság, problémafelismerő és megoldó készség
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Analitikus gondolkodásmód
- Felelősségtudat, megbízhatóság

Ajánlatunk:
- Stabil háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai
önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. február 28- ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling