URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/ber-es-tb-ugyintezo/98503 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Megbízónk, Magyarország egyik legjelentősebb elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása, újonnan épülő nagykőrösi gyáregységének

HR osztályára keresünk

BÉR- és TB ügyintéző

munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű bér- és kifizetőhelyi TB ügyintézési feladatok ellátása
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása, bevallások, statisztikák készítése
  • Munkaidő nyilvántartás (munkaidőkeret elszámolás)
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

 Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Bérszámfejtésben, TB ügyintézésben  szerzett tapasztalatMagyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • NEXON bérprogram ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Korrekt bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Nemzetközi, sikerorientált szakmai támogató háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a 04396@dologido.hrszoftver.hu emailcímre bérigény megjelölésével.

Pozíció:

Bér és TB ügyintéző

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling