URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/berszamfejtesi-ugyentezo-nemet-nyelvtudassal/98292 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Human Matrix Kft.

Kód: 1427

Feladatok
  • Havi bérszámfejtés elkészítése német ügyfelek számára a német törvények és jogszabályok figyelembevételével
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók személyes adataiban és a munkaviszonyukban bekövetkezõ változások kezelése (munkaidõváltozás, fizetésben bekövetkezõ változások, stb.)
  • Munkáltatói igazolások készítése Kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, illetve a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, illetve feléjük történõ adatszolgáltatás Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkezõ változások nyomon követése
Elvárások
  • Gazdasági végzettség vagy gazdasági érdeklõdés (fõiskolai-, illetve egyetemi végzettség elõny)
  • Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban
  • Képesség virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerben, illetve csapatban történõ analitikus és logikus gondolkodásmód
  • Haladó MS-Office ismeretek (Excel, Outlook)

Pozíció:

Bérszámfejtési ügyéntéző - német nyelvtudással

Munkavégzés helye: Vas megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling