URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/berszamfejto-es-tb-ugyintezo/97722 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Securitas Biztonsági Szolgáltatások Magyarország K

Bérszámfejtő - és TB ügyintézőmunkatárs

határozatlan időre szóló foglalkoztatással

Feladatok:

-       teljes körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása

-       munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóság felé

-       adó- és járulék bevallások

-    adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a   hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV)

-       kereseti igazolások kiadása

Elvárások:

-          legalább középfokú szakirányú végzettség (Bérszámfejtési és TB   ügyintézői végzettség)

-          naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek

-          közép- vagy nagyvállalatnál szerzett, minimum 5 év tapasztalat

-          tapasztalat elektronikus bevallás készítésében

-          word, excel magabiztos használata

-          jó kommunikációs készség

-          pontosság, precizitás, megbízhatóság

-          hatékony munkavégzés

-          együttműködési készség

Előnyt jelent:

-          jártasság Nexon Bér és Time kezelésében

-          készenléti jellegű és egyszerűsített foglalkoztatás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-          alkalmazotti jogviszony

-          stabil nemzetközi háttér

-          dinamikus csapat

-          komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a hr@securitas.hu e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni: "Pályázat Bérszámfejtő- és TB ügyintéző munkatárs munkakörre".

Pozíció:

Bérszámfejtő - és TB ügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling