URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/berszamfejto-es-vagy-tb-ugyintezo/103762 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Job and Career Kft.

Középvállalat azonnali kezdéssel felvesz

RÉSZMUNKAIDŐS (NAPI 6 ÓRÁS) BÉRSZÁMFEJTŐT ÉS/ VAGY TB ÜGYINTÉZŐT

BUDAPESTRE ÉS ZALAEGERSZEGRE

Elvárások:

  • érettségi (előny: gazdasági felsőfokú végzettség)
  • bér és tb ügyintézői okj-s végzettség
  • legalább 1 éves releváns tapasztalat bérszámfejtésben vagy kifizetőhelyi tb ügyintézésben
  • felhasználó szintű számítógép ismeret (különösen jó Excel ismeret)

Előny:

  • NexonBér programismeret
  • ÁLM, importálási ismeretek Nexonban
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • gépírás tudás

Feladatok:

  • munkaügyi (bérszámfejtési, be-kijelentési, letiltások kezelése, stb)
  •  vagy kifizetőhelyi tb ügyintézési feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • karrier lehetőség
  • szakmai továbbképzések biztosítása
  • cafeteria juttatás
  • kiemelt bér, ösztönző rendszerek
  • kultúrált vállalati környezet

Munkavégzés helye: Budapest, Zalaegerszeg és környéke

Munkaidő: napi 6 óra H-P 8-14 ÓRA KÖZÖTT

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a „bér- és tb ügyintéző” pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre.

Pozíció:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS/ VAGY TB ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling