URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/berszamfejto-referencia-szam-ref2295/96050 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti, multinacionális-stabil hátterű, elektronikai iparban kiemelkedő partnerünk részére keresünk

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaidő adatok naprakész nyilvántartása (NEXON TIMErendszerben)
  • A munkavállalók ki- és beléptetésének teljes körű ügyintézése
  • TB ellátások önálló kifizetőhelyiszámfejtéseéselszámolása
  • Munkaszerződések, a személyi adatok és a munkatársakkal kapcsolatos egyéb információk aktualizálása, naprakészen tartása, dokumentumok elkészítése
  • Munkavállalók munkabérének, juttatásainak számfejtése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Főkönyvi feladáshoz adatszolgáltatás

ELVÁRÁSOK:

  • Bér-és TB ügyintézői-, közép-vagy felsőfokú-, közgazdász-, mérlegképes könyvelői vagy ezekkel egyenértékű végzettség
  • Vállalati szférában teljes körű bérszámfejtésben és TB ügyintézőként szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat.
  • Munkajogi, TB, adózási ismeretek naprakész ismerete
  • Felhasználói NEXON TIME és BÉR szoftver ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • HR területen vagy könyvelőként szerzett tapasztalat előnyt jelent.

AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL:

  • Stabil nagyvállalati-multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Színvonalas, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér +motiváló juttatási csomag
  • Tervezhető, fix munkaidő

Érdeklődni és jelentkezni a 06209673112-es telefonszámon illetve a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen lehetséges önéletrajzzal.

Pozíció:

Bérszámfejtő (Referencia szám: REF2295)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling