URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/berszamfejto-tb-ugyintezo/95792 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Klein Consulting Könyvelőiroda Kft.

kleinkep2.png

BÉRSZÁMFEJTŐ – TB ÜGYINTÉZŐ

Budai, dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőirodába, bérszámfejtő- TB-ügyintéző kollégát keresünk.

Fényképes önéletrajzot a szakmai tapasztalatok, releváns tanulmányok és készségek, valamint a nettó bérigény megjelölésével a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük, Hoffmann Elizabeth irodavezető nevére. A motivációs levélben kérjük annak kifejtését, hogy miért Ön lenne a legjobb választásunk a pozícióra.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Az ügyfeleink bérszámfejtése: Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (pl. megbízási díjak, pótlékok, jutalmak, napidíj ) számfejtése
  • Havi járulék- és adóbevallások
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (OEP, NAV, NYUGIF)
  • Adatszolgáltatás KSH felé
  • Teljes körű TB ügyintézés
  • Évzárással kapcsolatos feladatok
  • Kimutatások készítése
  • Személyügyi adatok nyilvántartása, kezelése
  • Hóközi bérszámfejtés
  • Könyvelés számára bérfeladás készítése
  • Munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • minimum középfokú végzettség
  • Bér-és társadalombiztosítási ügyintézői képesítés
  • Min. 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Naprakész társadalombiztosítási és adózási ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Magabiztos számítástechnikai ismeret (Word, Excel, valamilyen bérprogram)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható munkahely
  • dinamikus csapat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling