URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/fokonyvelo-chief-accountant/99071 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Főkönyvelő | Chief accountant

A társaság gazdasági ügyeinek törvényes és szabályszerű működtetése a vállalati minőségbiztosítási irányelveknek megfelelően.

Feladatok

·                     adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése és betartása

·                     a cégcsoport pénzügyi, számviteli, adózási feladatainak koordinálása

·                     könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése

·                     számviteli nyilvántartások fejlesztése és vezetése

·                     havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések, beszámolók összeállítása

·                     aktív részvétel az éves beszámoló elkészítésében

·                     képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton, a bekért adatok előkészítése; adóhatóság előtti képviselet

·                     adóoptimalizálás, transzferár dokumentációk elkészítésében való részvétel

·                     kapcsolattartás a KSH-val, egyéb hatóságokkal, bankokkal, könyvvizsgálóval

Elvárások

·           gazdasági felsőfokú végzettség

·           regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

·           a magyar adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete

·           Kulcs-Soft, QAD, MS Outlook szoftverek ismerete

·           angol nyelv alapfokú ismerete

Amit nyújtunk

·           versenyképes juttatási csomag

·           albérleti támogatás

·           béren kívüli juttatások

·           szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling