URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/fokonyvelo/95793 Elrejtés

Töltés...
Klein Consulting Könyvelőiroda Kft.

kleinkep2.png

FŐKÖNYVELŐ

Budai, dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőirodába, főkönyvelő (chief accountant) kollégát keresünk.

Fényképes önéletrajzot a szakmai tapasztalatok, releváns tanulmányok és készségek, valamint a nettó bérigény megjelölésével a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük, Hoffmann Elizabeth irodavezető nevére. A motivációs levélben kérjük annak kifejtését, hogy miért Ön lenne a legjobb választásunk a pozícióra.

Feladatok:

  • könyvelési csoport projekt munkáinak koordinálása, irányítása,
  • részvétel éves beszámoló készítésében,
  • részvétel adóbevallások elkészítésében, ellenőrzésében,
  • átfogó számviteli feladatok ellátása, könyvelése,
  • aktív részvétel a havi és éves zárásokban,
  • könyvvizsgálat, adóvizsgálat támogatása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • adó- és számviteli jogszabályok alapos ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret, könyvelőporogram-ismeret,
  • nagyfokú precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság
  • nagy teherbírás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló problémamegoldó képesség

Előny:

  • vezetői pozícióban eltöltött tapasztalat,
  • könyvelőirodában eltöltött tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos, sokrétű feladatok,
  • lehetőség az önálló munkavégzésre,
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • elkötelezett, lendületes csapat,
  • innovatív, hosszú távú, biztos hátterű munkahely.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:  Budapest, II. kerület, Széll Kálmán tér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Pozíció:

FŐKÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling