URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/fokonyvelo/96727 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
GLASTRONIC HUNGARY KFT.

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok

  • Felelősség a cégcsoport teljes könyvelési és adózási területéért
  • A cégcsoport tagjainak teljes körű könyvvezetése, az ehhez kapcsolódó területek irányítása, felügyelete
  • Projekt-és eszközfinanszírozási feladatok számviteli, adózási támogatása
  • A cégcsoport futó projektjeinek számviteli/adózási aspektusának irányítása
  • Pénzügyi vezető munkájának a támogatása, igény esetén helyettesítése
  • IFRS riportok készítése
  • Havi, negyedéves, éves zárások, adóbevallások és mérlegbeszámolók készítése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, adóellenőrzések lemenedzselése
  • Kapcsolat könyvvizsgálóval, anyavállalattal audit lebonyolítása

Követelmények

Az ideális jelölt komoly szakmai tapasztalattal rendelkezik a gyártással foglalkozó vállalatok számvitelében, dolgozott SAP rendszerben.

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált Mérlegképes végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat
  • SAP rendszer tapasztalat

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie (számukra a német minőség a szint), viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatosan fejlődő cég
  • Maximálisan korrekt kapcsolat az alvállalkozókkal
  • Nagyon sokrétű munka és megrendelői kör Gyakori szakmai képzések
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes csapat

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye Oroszlány

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol és/vagy német

Pozíció:

FŐKÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Oroszlány
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling