URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/gazdasagi-munkatars/98104 Elrejtés

Töltés...
Workline partner

Kereskedelmi és értékesítési tevékenységet folytató vállalatunk pécsi székhelyére keressük csapatunk új tagját gazdasági munkatárs munkakörbe!

Ha pénzügyi területen helyezkednél el, szereted a kihívásokat, és nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására, jelentkezz hozzánk!

Fő feladataid:

  • beérkező számlák kezelése, feldolgozása
  • napi utalások teljesítése, kintlévőség nyomon követése
  • pénzügyi kimutatások, statisztikák készítése
  • pénzügyi kapcsolattartás partnerekkel és a könyveléssel
  • a napi pénzügyi folyamatokkal járó teljes körű adminisztráció

Elvárásaink:

  • szakirányú, felsőfokú végzettség
  • magas szintű excel ismeretek (függvények használata, pivot)
  • stratégiai gondolkodás, összefüggések átlátása
  • nagyfokú önállóság és felelősségtudat
  • a felmerülő kihívások kezelésének képessége
  • lelkes, elhivatott hozzáállás

Amit kínálunk:

  • anyagi elismerés, megbecsülés
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség (pl. képzések által)
  • fiatalos, összetartó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • aktív részvétel a vállalat működésében, fejlesztésében
  • önálló, proaktív munkavégzés lehetősége

Ha úgy érzed, téged keresünk, és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk önéletrajzodat a következő e-mail címre: gazdasagi.munkatars.allas@gmail.com

Jelentkezési határidő: 2018.05.04.

Pozíció:

Gazdasági munkatárs

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling