URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/helypenzszedo/98290 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
CSAPI-15 Kft.

A CSAPI-15 Vásárcsarnok és Piacfenntartó Kft.

Helypénzszedő

munkatársat keres.

Feladatok

  • piaci bérleti díjak, valamint a napi helypénz beszedése és elszámolása
  • egyes ügyfélszolgálati teendők ellátása, kapcsolattartás a helyhasználókkal, vásárlókkal
  • nyilvántartások, kimutatások elkészítése számítógépes adatfeldolgozás,

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség és 5 év pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó kommunikációs és szervező készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • erkölcsi bizonyítvány, fedhetetlenség

Előnyt jelent:

  •  szakirányú végzettség, saját gépkocsi és B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • változatos munkakör, stabil munkalehetőség

Jelentkezés: 2018. május 15.-én 15.00 óráig fényképes önéletrajzzal a csapi.attila@t-online.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling