URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/junior-konyvelo/93809 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Klein Consulting Könyvelőiroda Kft.

kleinkep.png

Budai, dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőirodába könyvelő munkatársat keresünk.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• A könyvelésre kapott számlák ellenőrzés és feldolgozása a Kulcs-Soft könyvelőprogram moduljaiban
• Adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
• A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
• Éves beszámoló előkészítése
• Kapcsolattartás a könyvelőiroda ügyfeleivel

Pályázati feltételek:

• büntetlen előélet
• minimum középfokú végzettség
• megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
• pontos, gyors, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
• stabil, megbízható munkahely

Szükséges tapasztalat:
• pályakezdő

Munkavégzés helye:
Budapest II. kerület Széll Kálmán tér

Fényképes szakmai önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével, és motivációs levelét a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük, Csontos Anita irodavezető nevére.

Pozíció:

Junior könyvelő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kapcsolattartó: Csontos Anita
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling