URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/junior-konyvelo/99356 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Budai, dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR KÖNYVELŐ

Elvárások:
Büntetlen előélet
Minimum középfokú végzettség
Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
Pontos, gyors, önálló munkavégzés

Feladatok:
A könyvelésre kapott számlák ellenőrzés és feldolgozása a Kulcs-Soft könyvelőprogram moduljaiban
Adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
Éves beszámoló előkészítése
Kapcsolattartás a könyvelőiroda ügyfeleivel

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, megbízható munkahely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület (Széll Kálmán tér)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Önnek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a nettó bérigény megjelölésével az alábbi email címre: w14@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling