URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/kontroller/100776 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméten található, folyamatosan fejlődő és támogató közeget nyújtó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Kontroller pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Szállítói kötelezettségek tisztázása, nyomon követése,

- Beszerzési ár-eltérések kezelése, átlagár javítása,

- Költség-kontroll a magyarországi telephelyek részére, költséghely szintű terv-tény eltérések elemzése,

- Részvétel a havi zárási munkálatokban, riportok készítése,

- Aktív részvétel vállalatirányítási rendszer pénzügyi moduljának folyamatos karbantartásában, fejlesztésében,

- Termelési kontrolling feladatok, teljesítmény- és létszámelemzés.

Elvárások:

- Felsőfokú, gazdasági végzettség,

- Mérlegképes könyvelői végzettség előny,

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

- Angol VAGY német nyelvtudás .

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség,

- Versenyképes bérezés,

- Kiemelkedő juttatási csomag,

- Bejárási támogatás.

Pozíció:

Kontroller

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling