URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo-konyvelo-asszisztens/98467 Elrejtés

Töltés...
E-Gyógyszer Kft.

KÖNYVELŐ / KÖNYVELŐ ASSZISZTENS munkatársat keresünk IX. kerületi (József Attila-lakótelep) kis létszámú irodánkba, napi 8 órás munkavégzésre.

Feladatok:

- Ügyfélkörbe tartozó társaságok könyvelése (kontírozás, adatrögzítés, ügyfelek anyagainak nyilvántartása, éves zárásokban való aktív közreműködés)

- Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

- Általános külső-, és belső üzleti levelezés lebonyolítása; telefonos és e-mail alapú ügyintézés.

Amit várunk:

- Szakirányú végzettség

- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, kitartó személyiség, jó teherbíró képesség

- Rugalmasság és ügyfélközpontú munkavégzés

Amit kínálunk:

- Felelősségteljes munkakör, sokrétű feladatkör

- Hosszútávú munkalehetőség

- Színvonalas munkakörülmények, jó munkahelyi légkör

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Együttműködő, támogató fiatalos csapat

Fényképes önéletrajzát az oneletrajz.konyvelo@gmail.com e-mail címre kérjük megküldeni a fizetési igény és a munkába állás időpontjának megjelölésével.

Pozíció:

KÖNYVELŐ / KÖNYVELŐ ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling